Domy wolnostojące na sprzedaż - Leśna Kraina
Posłuchaj naszej reklamy radiowej!

Osiedle Leśna Kraina

Leśna Kraina” to unikalny zespół mieszkalny na sprzedaż, składający się z wolno stojących domów jednorodzinnych. Ten malowniczo położony, otoczony zielenią lasów sosnowych teren zlokalizowany jest w miejscowości Obrowo, zaledwie 16 kilometrów od Torunia. Takie rozwiązanie to propozycja dla najbardziej wymagających. Osiedle zaprojektowane w otoczeniu nieskazitelnego, naturalnego krajobrazu, a zarazem położone w okolicy Torunia.

Zapoznaj się z pełną ofertą

Leśna kraina” to osiedle z charakterem. Przy jego projekcie połączyliśmy nowoczesne rozwiązania techniczne i stylowy spójny architektonicznie wygląd. Na terenie osiedla wydzielone zostały 43 działki o powierzchni od 850 do 1300 m2 To kompleksowa inwestycja, która swym zakresem obejmuje nie tylko budowę domów ale i wygodnych dróg wewnętrznych z kostki brukowej wraz z chodnikami, pasami zieleni i oświetleniem, ogrodzeniem całego terenu i poszczególnych działek z bramami i furtkami, a także wszelkimi niezbędnymi sieciami. Każdy budynek posadowiony na przestronnej działce sąsiadującej lub wręcz wtopionej w las, wyposażony będzie (oprócz podstawowych mediów) w instalacje : alarmową, telewizyjną, telefoniczną, kamer zewnętrznych i wideo domofonową. Ta ostatnia z kamerą przy wjeździe na teren osiedla, połączona będzie w sieć umożliwiającą otwarcie furtki oraz szlabanu wjazdowego z każdego budynku. Dlatego na zamknięty teren wejść będą mogli tylko mieszkańcy lub wpuszczeni przez nich goście za pomocą w/w magistrali video. Bezpieczeństwo p.poż. zapewni: instalacja hydrantowa oraz system wczesnego wykrywania pożarów jakim dysponuje tutejsze Nadleśnictwo Dobrzejewice. Za pomocą kamer na wieżach prowadzona jest całodobowa obserwacja terenów leśnych w promieniu 30 km, a w pogotowiu jest specjalna jednostka pożarnicza, która dociera w każde monitorowane miejsce zaledwie w 10 minut.

Najważniejsze instytucje: Urząd Gminy, szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, kościół, Komisariat Policji, a także sklepy znajdują się w promieniu 1 km. Bezpośrednio przy kompleksie zlokalizowany będzie przystanek autobusu szkolnego „Gimbus”. Wasze dzieci będą mogły bezpiecznie i wygodnie pokonywać drogę do szkoły i z powrotem do domu. W planach jest także funkcjonowanie osiedlowego sklepu spożywczego, który z pewnością ułatwi Państwu poranne i bieżące zakupy.

Zapoznaj się z pełną ofertą